Zakładka stanowi swego rodzaju biuro ogłoszeń, gdzie każdy, kto planuje wyjazd i ma ochotę pojeździć w szerszym (nawet dwuosobowym) gronie może zamieścić stosowny anons. Jak to zrobić – wpisując odpowiedni komentarz i podając w nim szczegółowe informacje, m.in. takie jak:
– dokąd planuję dojechać,
– kiedy, skąd i o której startuję,
– jakiś namiar na siebie.

Zakładka jest też miejscem, w którym możemy się podzielić naszą recenzją, np. ciekawej przeczytanej książki o tematyce podróżniczej, wrzucić link do ciekawej strony związanej z szeroko rozumianą turystyką czy zaprosić do udziału w jakimś ciekawym festiwalu, wystawie, prelekcji.

12 komentarzy do “Po co to komu?”

 1. krzysztof pisze:

  Jeśli w niedzielę 20.11.2011 będzie słonecznie, TTA zaprasza na być może ostatni w tym roku wjazd na Szyndzielnię, Klimczok i coś jeszcze w ramach hartowania płuc. Wyjazd pociągiem z Tychów (następnym po tym o 7.11).
  Kontakt: Krzysztof 609-330-464

 2. łukasz pisze:

  Na najbliższy weekend zapowiada się fajna pogoda. Mam zamiar w niedzielę trochę pojeździć tak bez celu. Jeżeli ma ktoś ochotę się przyłączyć to zapraszam no chyba że TTA coś planuje to ja się przyłączę:)W sobotę napiszę czy to jest aktualne i jakieś szczegóły – co, gdzie i jak:)

 3. darek pisze:

  http://www.forumrowerowe.org/t.....-rowerowa/

  polecam do obejrzenia , a dla Krzyśka do przejechania:) ja będę robił fotki…:)

 4. darek pisze:

  … jeśli będzie odpowiednio duża grupa(my płynęlibyśmy z dziewczynkami więc tempo ok 20km/dzień) , zorganizujemy spływ kajakowo-biwakowy w okresie wakacyjnym na około 7 dni. Polecam z doświadczenia. Wspaniałe oderwanie się od wszystkiego. W ubiegłym roku zabrakło tylko …chętnych 🙂 . Informację chciałbym przekazać jako temat główny bo w komentarzach może nie być dostrzeżony. Wyjazd niskobudżetowy, szczegóły dla zainteresowanych u mnie.

 5. darek pisze:

  http://www.youtube.com/watch?v=GaWjwDyLjIU

  tu coś na pieszą eskapadę… choć wyobrażam sobie jakie wrażenie zrobiłoby zdjęcie Prezesa na rowerze na tej ścieżce , a nie na mostku w jurajskiej dolince…(bez naśmiewania się , bo ja bałem się nawet tej małej kładki, szacun)

 6. Jadzia pisze:

  niezły filmik (ten rowerowy) he he, Krzysiek -kamerka na głowę i dawaj na rozgrzewkę;-)

 7. krzysztof pisze:

  no sciezka troche dziurawa kola raczej 29cali jasne Jadzia jedziemy z toba na bagazniku

 8. Aneta pisze:

  o ile nie bedzie lało to w niedz 19.02 o 10.00 możemy sie spotkac na Klimoncie. Chcemy pojezdzic po lasach Murckowskich-Wesoła-Ławki…

 9. krzysztof pisze:

  jedna z propozycji na dlugi wyjazd rowerowy to objechanie kaukazu startowalibysmy z soczi,a powrot przez moskwe niestety na to tzreba 15dni urlopowych i spokoju politycznego w tym rejonie

 10. krzysztof pisze:

  podziekowania za obywatelska postawe dla Czeska faktycznie chyba po sobie nie posprzatalismy

 11. krzysztof pisze:

  odwoluje jednak po sobie posprzatalismy

 12. Wojtek pisze:

  Witam, mam propozycję wycieczki rowerowej do okolic Tarnowskich Gór przez Żabie Doły, Sportowa Dolina Segiet, Wielki Kanion Tarnogórski i Kopalnia Srebra, dystans około 120km. wstępna data wyjazdu 11 lipiec godz 7:30 z Lędziny rondo. W razie niepogody wyjazd odwołany,data wyjazdu może ulec zmianie co jeszcze potwierdzę. w razie pytań dzwonić 696411253
  link do trasy Tarnowskie Góry:
  https://www.endomondo.com/routes/

Odpowiedz

You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>