TRASA MTB – w nowej odsłonie

VII Bieruński Puchar MTB, jak będzie? Na pewno szybciej, bo w tym roku zostajemy tylko w Bieruniu, z kilku względów rezygnując z lędzińskiej części trasy. Na pewno ciekawie, bo zahaczamy o miejsca, które pewnie niewielu z Was zna. Na pewno przystępniej dla osób, które dotychczas obawiały się startu w zawodach MTB, wybierając trasę turystyczną.
Ale długość trasy praktycznie została niezmienna, więc niech nikt nie nastawia się na „bułkę z masłem”. Będzie więcej wałów, Łysiny i lasów, to na pewno.
Aha, trasa jest jeszcze nie doprowadzona do stanu „używalności”, zagradzają ją w kilku miejscach zwalone drzewa, a chyba najgorszym przeciwnikiem są wysokie trawy i (sic!) jeżyny na wałach, które zostawiają dość bolesne i krwawe „pamiątki” na nogach i rękach, więc przy objeżdżaniu trasy miejcie to na względzie. Do zawodów ogarniemy udrożnienie przejazdu.

Link do filmiku Relive: kliknij tutaj

Link do pliku .gpx: kliknij tutaj

Link do mapy Google: kliknij tutaj

2 komentarzy do “Trasa VII Bieruńskiego Pucharu MTB”

 1. Paweł pisze:

  Witam
  Czy będą jakieś objazdy trasy?
  W ten weekend?
  pozdrawiam
  Paweł

 2. Sebastian pisze:

  W ten weekend niestety nie, ale planujemy dwa objazdy. Daty niebawem.

Odpowiedz

You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>