rajd_rowerowy_post

Zapraszamy na wyjazd na Rekreacyjny Rajd Kraków-Trzebinia!

Trasa długości ok. 95 km.
Wyjazd z bieruńskiego Rynku w niedzielę 12 maja o 6:30
na stację PKP w Oświęcimiu.

Stamtąd udajemy się pociągiem do Krakowa i dojeżdżamy do miejsca startu na krakowskich Błoniach, gdzie zarejestrujemy się jako uczestnicy Rajdu i odbierzemy pakiety startowe. Trasa Rajdu prowadzi z Krakowa, przez Kryspinów (zielonym szlakiem Greenway), Mników (możliwość zwiedzania Doliny Mnikowskiej) i Puszczę Dulowską na metę nad zrewitalizowanym Zalewem Chechło, gdzie na uczestników będzie czekać ciepły posiłek, woda mineralna oraz atrakcje przygotowane przez organizatorów Rajdu. Po zakończeniu Rajdu powrót do Bierunia na rowerach, dla chętnych będzie również możliwość powrotu pociągiem z Chrzanowa przez Oświęcim (we własnym zakresie).

Uwaga!
Dla 10 uczestników wyjazdu Towarzystwo Turystyki Aktywnej w Bieruniu ufunduje bilety kolejowe na dojazd z rowerami na trasie Oświęcim-Kraków. Zainteresowani proszeni są o wysyłanie zgłoszeń do 8 maja włącznie na adres mailowy: marzena.lyczkowska@gmail.com. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko uczestnika. Zwycięzcy zostaną poinformowani o otrzymaniu darmowego biletu drogą mailową.

Szczegóły i Regulamin Rekreacyjnego Rajdu Kraków-Trzebinia na stronie Organizatora Rajdu:
https://tck.trzebinia.pl/aktualnosci/1891-rajd-rowerowy-krakow-trzebinia-2019

Poniżej mapka trasy rajdu z tamtego roku:

Trasa rajdu Krakow - Trzebinia-1

Odpowiedz

You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>